Про нас
увійти

На Тернопільщині відбудеться кубок України з фрі-файту

категорія: Єдиноборства | дата: 20 02 2021
На Тернопільщині відбудеться кубок України з фрі-файту
27-28 лютого, у місті Збараж, що на Тернопільщині, відбудеться кубок України з фрі-файту, присвячений пам'яті ЗМСУ Ігоря Слюсарчука.

Про проведення змагань у Збаражі розповів Валерій Чоботар, голова Тернопільського обласного осередку федерації фрі-файт та контактних єдиноборств.

"2003 року проводиться кубок України з фрі-файту. Цього року буде 18-ий раз. Це особисто-командні змагання. Участь у кубку 27-28 лютого планують взяти команди з усіх областей України, та є певні умови та обмеження у зв',язку з коронавірусом. Поки що ми знаємо, що точно приїдуть команди з Києва, Миколаєва,Вінниці, Полтави, Сум, - прокоментував Валерій Чоботар, президент всеукраїнської федерації фрі-файту голова та контактних єдиноборств.  - Змагання пройдуть у всіх вікових категоріях - діти (10-12 років), юнаки і дорослі, до речі даний вид спорту обмежує вік - найстаршого фрі-файтера я бачив у віці 45 років. Переможці отримають медалі, дипломи і кубки".

Судити змагання будуть експерти з усієї України - головний суддя змагань з Миколаєва, також будуть судді з Києва, Тернополя та інших міст України.

"Це всеукраїнські планові змагання, - наголосив Валерій Чоботар. - Тому переможці у своїх вікових категоріях отримають звання "Майстрів спорту".

Спершу змагання планували провести у Тернополі, та оскільки сьогодні, 15 лютого, у Збаражі відкрили сучасний спортивний зал, то кубок України з фрі-файту пройде саме там.

"Якщо вдасться, то ми плануємо восени цього року відкрити секцію фрі-файту у місті Збараж, - відзначив Валерій Чоботар. - Спершу я так думаю тренувати будуть хлопці з Тернополя, а згодом і місцеві".

За словами пана Валерія, останні чотири роки фрі-файт не включають у державне фінансування.

"Ми проводимо різноманітні спортивні заходи з фрі-файту за кошти меценатів чи батьків, - наголосив Валерій Чоботар. - На рівні області, чи місцевому рівні проблем нам, нам йджуть назустріч, допомагають, а ось на державному нас не фінансують останні 4 роки". 

До слова, Ігор Андрійович Слюсарчук народився 4 серпня 1989 у місті Коломия — помер 6 лютого 2018 року у місті Львів — український боєць змішаного стилю контактних єдиноборств, перший Заслужений майстер спорту України з фрі-файту, дворазовий Чемпіон світу, семиразовий та непереможний володар Поясу Чемпіона дивізіону Еліта, багаторазовий володар Кубку України з фрі-файту. Похований у селищі Велика Березовиця, що на Тернопільщині.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook