Про нас
увійти

Тернопільські борці греко-римського стилю завоювали у Запоріжжі одну срібну і дві бронзові медалі

категорія: Єдиноборства | дата: 04 02 2021
Тернопільські борці греко-римського стилю завоювали у Запоріжжі одну срібну і дві бронзові медалі

В Запоріжжі завершився XXVI Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2002 р.н., пам’яті майстра спорту СССР Євгенія Трухіна, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Участь у заході взяло понад 150 спортсменів з усієї України та збірна команда Польщі. Три медалі здобули на цих престижних змаганнях, які є відбірковим етапом серед юніорів на участь у чемпіонаті Європи, представники команди Тернопілля - вихованці КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" та обласної Школи вищої спортивної майстерності.

Так, Володимир Войтович (студент ЗУНУ, ШВСМ) став срібним призером у ваговій категорії 55 кг, Анатолій Котик (ШВСМ), який виступав у ваговій категорії 60 кг, завоював "бронзу", і ще одну бронзову нагороду виборов Василь Васильківський (студент ЗУНУ, ШВСМ).

Готували спортсменів до змагань тренери Андрій Телебан, Віталій Ліщинський та Володимир Лучанко, - повідомляє Федерація греко-римської боротьби Тернополя.

Додамо, що турнір пам’яті Євгенія Трухіна проводиться в Запоріжжі з 1996 року, і одразу набув статусу міжнародного. Започаткували змагання друзі Євгенія і його тренер, почесний майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Лаврентій Майламян. Євгеній Трухін за життя неодноразово був призером республіканських турнірів з греко-римської боротьби, майстер спорту СРСР.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook