Тернополяни вибороли шість нагород

категорія: Єдиноборства | дата: 19 09 2011

У місті Комарно (Словаччина) відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. На турнірі Україну представляли юні вихованці комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби м. Тернополя, які вибороли шість призових місць у різних вагових категоріях:

І місце (вагова категорія до 32 кг.) – Летун Андрій (учень класичної гімназії м.Тернополя);

І місце (вагова категорія 35 кг.) – Заоборний Віктор (учень ЗОШ № 27 м.Тернополя);

І місце (вагова категорія 53 кг.) – Летун Олександр (учень класичної гімназії м.Тернополя);

І місце (вагова категорія 63 кг.) – Паляниця Станіслав (студент Тернопільського національного економічного університету);

ІІ місця посіли Артур Карпович (учень ЗОШ № 5 м. Тернополя, вагова категорія 32 кг.) та Богдан Комаринський (учень ЗОШ № 10 м. Тернополя, вагова категорія 50 кг.).

Станіслав Паляниця був визнаний кращим технічним борцем турніру. В командному заліку наші спортсмени посіли ІІІ місце та нагороджені Кубком.

Готували спортсменів Заслужені тренери України з греко-римської боротьби А.Л.Лосєв, А.М.Телебан та майстер спорту України з греко-римської боротьби Є.П.Петров.

А загалом в змаганнях взяли участь понад 120 юних борців з шести країн: Угорщини, України, Хорватії, Чехії, Сербії та Словаччини, про це повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту тернопільської ОДА.