Про нас
увійти

У Тернополі на піску пляжу "Циганка" провели пляжне самбо

категорія: Єдиноборства | дата: 31 08 2020
У Тернополі на піску пляжу "Циганка" провели пляжне самбо

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з пляжного самбо серед юнаків та дівчат 2005-2012 років народження 26 серпня 2020 року відбувся на спортивному майданчику відпочинковї зони міського пляжу "Циганка", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Спортсмени з Тернополя та Теребовлі провели спекотні сутички, змагаючись за перемогу. Долучились до турніру також борці з міста Лева. Загалом, учасниками змагань стало близько семидесяти юних спортсменів.

"Пляжне самбо в новинку борцям, і їм дуже сподобалось. Можливість позмагатись в умовах карантину додало настрою та азарту, а правила та організація змагань дозволили уникнути навіть найменших травм", - повідомив тренер тернополян Віталій Гнатишин.

Змагання провели відокремлений підрозділ обласної федерації самбо та управління фізичної культури та спорту ТОДА. Організатори висловлюють вдячність тренерам тернопільських спортсменів Леону Уруському та Володимиру Пархолюку, Віталію Гнатишину та Галині Генсюровській-Серпович за чудово підготовлених чемпіонів та призерів чемпіонату.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook