Про нас
увійти

Нагороди знайшли достойних їх: у Тернополі відзначили боксерів

категорія: Єдиноборства | дата: 23 02 2020
Нагороди знайшли достойних їх: у Тернополі відзначили боксерів

Заслужені відзнаки отримали молоді спортсмени-боксери за їх вагомі перемоги на рівні змагань України, Європи та світу сьогодні, 21 лютого, у тернопільському Палаці спорту, повідомляє 20 хвилин.

Проводили нагородження голова федерації боксу Тернопільщини Євген Степанов та начальник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть.

Тренерам дали грошові премії, а спортсменам – заохочувальні подарунки.

Золоті кулони отримали: Данило Горбенко (друге місце на Чемпіонаті України) та Ярослав Шнуровський (перше місце на Чемпіонаті України).

За високі місця на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях перчатками були нагороджені: Леся Крисюк(перше місце на чемпіонаті України, п'яте місце на чемпіонаті Європи),Каріне Айрапетян (перше місце на чемпіонаті України, п'яте місце на чемпіонаті Європи), Каріна Вовк (дворазова призерка чемпіонатів України) та Микола Загородний (третє місце на чемпіонаті України).

До слова, спортсмени Тернопільської обласної організації Федерації боксу України неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів України, а також багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірів.

Спортсмени з Тернополя та області за 2019 рік взяли участь у п’яти Чемпіонатах України, дванадцяти Всеукраїнських турнірах, восьми міжнародних турнірах та двох Чемпіонатах Європи. Загалом принесли в обласну скарбничку 970 очок.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook