У Теребовлі до Дня Святого Миколая провели Відкритий чемпіонат області ДЮСШІ "Інваспорт" з вільної боротьби
категорія: Єдиноборства | дата: 19 12 2019
![У Теребовлі до Дня Святого Миколая провели Відкритий чемпіонат області ДЮСШІ "Інваспорт" з вільної боротьби](http://sports.te.ua/upload/news/e31fb4d5501d5cd90bc3a847d66875555dfb2a3027b22.jpg)
Відкритий чемпіонат області ДЮСШІ "Інваспорт" з вільної боротьби, присвячений Дню Святого Миколая серед спортсменів з порушеннями слуху 2004 р.н. і молодших років народження відбувся у Теребовлі, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
Учасниками змагань стало близько 16 юних борців. Поєдинки відбувались в залі боротьби Теребовлянського навчально реабілітаційного центру. Юні борці в своїх вагових категоріях були нагороджені медалями та грамотами, - повідомляє Тернопільський "Інваспорт".