Спортсмени клубу "Характерник" виступили у другому турі Кубка Буковеля (+ ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 20 01 2013
Спортсмени клубу

19 січня у Карпатах відбувся 2-ий тур плей-офф чемпіонату України з фрі-файту у дивізіоні "Еліта" — Кубок Буковеля.

Тернопіль представили 3 бійці, що займаються у місцевому спортклубі "Характерник". Назар Процаюк та Едуард Богачук у "четвірках" свої поєдинки програли, втративши нагоду вийти до фіналу. Назар Процаюк (вагова категорія 74 кг.) у напівфіналі програв львів'янину Миколі Гавриляку у середині другого раунду. А Едуард Богачук (69 кг.) на шляху до фіналу поступився бійцю з Миколаєва — Олександру Краковському.

Володимир Ізанський — єдиний із тернополян, хто зумів одержати перемогу того вечора. Хлопець змагався в одиночному поєдинку (вагова категорія 84 кг.) проти Дениса Громи із Дніпрорудного (Запорізька обл.). За 30 секунд до завершення першого раунду Володимир Ізанський змусив здатися свого опонента, вдало провівши задушливий прийом "трикутник".