Борці греко-римського стилю здобули шість медалей Міжнародних змагань
![Борці греко-римського стилю здобули шість медалей Міжнародних змагань](http://sports.te.ua/upload/news/0408387bd8942dd4adfed7a4ae4131e35de4c5634a3d5.jpg)
Золоту, три срібні та дві бронзові нагороди у активі вихованців тернопільської спортшколи з греко-римської боротьби, повідомляє 20 хвилин.
Наші земляки нещодавно повернулися із Закарпаття, де взяли участь у 49-му традиційному турнірі "Спорт без кордонів". Цьогоріч участь у змаганнях взяли понад 600 борців з України та дев'яти європейських держав.
У змаганнях серед кадетів тернополянин Олександр Шевчук став переможцем у вазі 45 кг. Третє місце у цій віковій категорії виборов Максим Шкабара. Хлопець змагався у вазі 92 кг.
Срібні нагороди серед молодших юнаків у активі Ростислава Радика (27 кг), Юрія Радика (41 кг) та Іллі Павловича (48 кг). А "бронзу" у вазі 52 кг отримав Максим Радик.