Тернопільські борці стали призерами Кубка України
![Тернопільські борці стали призерами Кубка України](http://sports.te.ua/upload/news/0b272911bcda79268f9625635053bd0d5dcf97fe86b7e.jpg)
Срібну та бронзову нагороди виброли вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби під час Кубка України серед юніорів, повідомляє 20 хвилин.
Змагання відбулися 8 та 9 листопада у Харкові та зібрали кращих борців України у віковій категорії 2000-2002 років.
Срібну медаль у ваговій категорії 63 кг отримав тернополянин Василь Васильківський. А бронзовим призером Кубка став Едуард Стрільчук. Хлопець змагався у вазі 55 кг.
Додамо, що обидва призери є студентами Тернопільського національного економічного університету.