Про нас
увійти

Борці з Тернопільщини привезли багато перемог із Хмельницького

категорія: Єдиноборства | дата: 03 11 2019
Борці з Тернопільщини привезли багато перемог із Хмельницького
П’ятьма перемогами збагатилися спортсмени зі Збаражчини та Вишнівеччини на Турнірі з вільної боротьби на призи ЗМУ Павла Олійника.

До турніру долучилося понад 400 учасників із різних міст України та команда Молдови. Змагання у Хмельницькому – це своєрідна підготовка до головних змагань року – Чемпіонату України, що відбудеться в Одесі наприкінці листопада.

Вдалі результати на змаганні продемонстрували і споpтсмени від Збаразького ФСК "Чемпіон". Так, золото здобула  Мартіна Модна (24кг). Бронзовими призерами стало четверо інших борців - Баньковський Назар (32кг), Бовтун Назар (38кг), Хариш Владислав (42кг), Мельник Катя (46кг).

Готувaли збapaзьких боpців до змaгaнь тpенеpи – Євгеній Коpоль, Олексaндp Шaфpaнський, Олег Боpисевич, a тaкож стapший тpенеp тa кеpівник СК «Чемпіон» Петpо Коpоль.

Головний наставник спортсменів радіє, що в області не меншає талановитих спортсменів, які привозять додому нові перемоги.

—  До успіху борців, звичайно, докладаються і тренери, батьки, які підтримують, дають корисні настанови. Та перемоги – це сумлінна праця самих спортсменів. Якщо хлопчик чи дівчинка хоче досягти успіху, викладатиметься на тренуванні наповну, аби піднятися на сходинку вище. Наш спортивний клуб не збідніє на медалі, адже в нас не меншає борців, які з малого віку тягнуться до першості та займаються в поті чола, —  поділився Петро Король.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook