Про нас
увійти

Тернопільські боксери тріумфували на Міжнародних змаганнях у Польщі

категорія: Єдиноборства | дата: 29 10 2019
Тернопільські боксери тріумфували на Міжнародних змаганнях у Польщі

Дев'ять золотих та сім срібних медалей вибороли тернопільські спортсмени під час виступу на 13-му Міжнародному турнірі з боксу у польському Збошені, повідомляє 20 хвилин.

Змагання серед чоловіків та жінок відбулися з 16 до 20 жовтня. Україну у сусідній державі представили вихованці двох тернопільських спортклубів – "Шкіряна рукавичка" та "Палац спорту".

Чемпіонами у своїй вагових та вікових категоріях стали: Олеся Крисюк, Максим Кармеліта, Каріне Айрапетян, Микола Загородній, Ярослав Шнуровський, Володимир Куліковський, Назар Кордупель, Андрій Хорощак, Каріна Вовк. Срібні нагороди отримали Олег Сухий, Олег Юрковський, Олена Софіян, Тарас Кордупель, Ярослав Ковалів, Богдан Пилипів та Данило Горбенко.

Боксери представляють спортивні школи: КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу), ТОДЮСШ з літніх видів спорту та ШВСМ . Тренуються під керівництвом Володимира Шнуровського, Руслана Фірмана і Романа Діткуна.

Спортсмени та тренери висловлюють подяку управлінню сім'ї молоді та спорту Тернопільської міськради за організацію та поїздку на Міжнародний турнір.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook