Про нас
увійти

Тернопільські спортсмени завоювали "срібло" на чемпіонаті України з Джиу-джитсу

категорія: Єдиноборства | дата: 18 10 2019
Тернопільські спортсмени завоювали "срібло" на чемпіонаті України з Джиу-джитсу

Відбірковий чемпіонат України з Джиу-джитсу відбувся 12-13 жовтня у Кривому Розі. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 14 областей нашої країни.

Хлопці та дівчата змагалися у двох розділах: "fighting" – який включає ударну, кидкову техніку і техніку больових прийомів, та "ne waza" – вид боротьби, де більшість поєдинків закінчуються больовими прийомами й достроковими перемогами.

Тернопільська обласна федерація Джиу-джитсу представила збірну команду з десяти спортсменів, і попри те, що вперше приймала участь у Чемпіонаті такого рівня, показала високий результат: більшість наших дітей увійшли до п’ятірки найсильніших!

А один з учасників - Нестор Долинський став призером України, виборовши два "срібла" одразу у двох розділах. Таким чином він виконав 2-ий юнацький розряд з Джиу-джитсу та увійшов до Збірної України. У 2020 році Нестор вперше представлятиме Тернопільщину на європейських змаганнях.

- Я хочу подякувати усім спортсменам, які захищали ім'я нашої федерації на цих змаганнях і яким трохи не вистачило успіху і досвіду, щоб увійти в призову трійку! Але головне, що були перемоги! А це означає, що наша молода федерація на правильному шляху, нам є до чого прагнути і над чим працювати!", - зазначив президент Тернопільської обласної асоціації Джиу-джитсу України та тренер нашої збірної Євген Мусаєв.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook