Команда тернополян стала срібним призером Відкритого Кубку Тернопільської області з Таеквон-до І.Т.Ф.
![Команда тернополян стала срібним призером Відкритого Кубку Тернопільської області з Таеквон-до І.Т.Ф.](http://sports.te.ua/upload/news/c973f8ce1ddee040d54ec757a23731105da6baa814dad.jpg)
Відкритий Кубок Тернопільської області з Таеквон-до І.Т.Ф. 6 жовтня провели у нашому місті, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА..
Участь у змаганнях брали близько 250 спортсменів із п’яти областей України, які представляли Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Вінницю. У загальнокомандному заліку перше місце здобула команда Вінниці, другими були спортсмени з Тернополя, на третьому місці – команда Івано-Франківська.
Серед тернополян показали найвидовишні бої та стали переможцями у своїх категоріях Рудяк Олександр, Зуляк Матвій, Бадяк Остап, Бартош Олена, Федорук Дмитро, Костишин Вероніка. Загалом у спортсменів з Тернополя 21 золота, 32 срібних та 35 бронзових медалей.
Усі тернопільські спортсмени є вихованцями обласної Федерації Таеквон-до І.Т.Ф., готував команду до змагань тренер Віталій Соломончук.