Про нас
увійти

В Тернополі відбувся відкритий чемпіонат області з кіокушин-кан карате

категорія: Єдиноборства | дата: 26 09 2019
В Тернополі відбувся відкритий чемпіонат області з кіокушин-кан карате

У минулі вихідні, в різних регіонах України, пройшли відразу кілька турнірів з кіокушин карате. Це був своєрідний старт нового спортивного сезону. Серед чемпіонатів України, всеукраїнських турнірів пройшов і відкритий чемпіонат Тернопільської області з кіокушин-кан карате, організований сенсеєм Чубатий Тетяною.

Основна мета даного турніру, це відбір спортсменів Тернопільської обласної федерації на майбутній чемпіонат України, який пройде через дві тижні в Києві.

В цьому році, турнір зібрав 144 спортсмена з Києва (СК "Волот"), Львова (СК "Канку"), Полтави (Tansey Dojo), Ковель (КДЮСШ ім. Є. Кондратовича), Броди (СК "Сайфа"), Новий Розділ (СК "Кейко"), Жовква (СК "Аскет"), Чернівці (СК "Tiger"), Івано-Франківськ, Тернопіль (СК "Характерник"), і збірна команда Тернополя, яка складалася зі спортсменів КДЮСШ і Тернопільської обласної федерації кіокушин-кан карате-до.

Як і в минулому році, організатори постаралися докласти максимально сил, для того, щоб кожен на турнірі відчував себе комфортно і чемпіонат пройшов на хорошому рівні. У зв'язку із запізненням деяких команд на мандатну комісію, початок турніру зрушила трохи більше ніж на годину, але, незважаючи на це, о 6 годині вечора були нагороджені вже всі спортсмени. І закінчення турніру в такі терміни, не могло не радувати присутніх батьків і спортсменів. Гості міста встигли ще трохи прогулятися, а деякі відправилися в міський аквапарк.

Одним з партнерів чемпіонату області виступила компанія Галичина-Ласунка, яка зробила всім учасникам невеликі сувеніри (брелок і браслет) і пригостила морозивом з символічною назвою "Стоп Наркотик". Переможцям кожної категорії, додатково була подарована кружка і блокнот.

Ще один партнер, інтернет-магазин спортивного спорядження Tansey Shop, подарував футболки двом кращим спортсменам турніру. Ними стали: Якимець Тарас (Тернопіль) та Оніщук Захар (Ковель). Так само подарунком були відзначені кращий рефері (Федорчук Микола, Броди) та кращий суддя (Ковальчук Ярослав, Львів).

Після попередніх поєдинків була проведена церемонія відкриття. В цьому році, її довелося вкорочувати, так як організатори переживали щоб діти не забруднилися морозивом, яке могло почати танути при довгих промовах під час відкриття турніру. Та й взагалі, найдовше і не приємне для батьків і спортсменів що може бути на турнірі, це стояти на відкритті півгодини-годину і чекати поки це все закінчиться. Тому для учасників, це було тільки плюсом.

Грамотами подяки організатори відзначили начальника управління фізичної культури та спорту Тернопільської Області Тріль Віталія Степановича, Мазуренко Володимира Олександровича (ТОВ Галичина-Ласунка), Лиманського Владислава Олександровича (ТОВ Галичина-Ласунка), Хашаба Дмитра (Tansey Shop) за допомогу і сприяння в організації Відкритого Чемпіонату Тернопільській Області з Кіокушин-кан карате-до.

Під час поєдинків відчувалася хороша конкуренція. Перемога давалася нелегко і спортсменам доводилося викладатися щоб продовжити боротися за чемпіонство.

Якщо підбивати підсумки цього і торішнього турніру, то в принципі все було стабільно як за кількістю учасників (144 і близько 140) так і за часом проведення. В цьому році, змагання пройшли більш спокійніше, швидше, з мінімальними перервами і затримками між боями.

Звичайно, як і у всіх заходах трапляються непередбачувані ситуації, в цьому році це стали технічні проблеми зі звуковою апаратурою, за що Організатори вибачаються і сподіваються що до наступного турніру, ці неполадки в залі будуть виправлені.

Організатори висловлюють подяку спортсменам і тренерам, які приїхали на турнір і запрошують всіх бажаючих на чемпіонат Тернопільської області, який пройде у вересні 2020р.

Джерело: kyokushinkarate.news

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook