Тернопільські борці вибороли дві перемоги на етапі європейської Ліги
![Тернопільські борці вибороли дві перемоги на етапі європейської Ліги](http://sports.te.ua/upload/news/7ee1d502b843dcf3d6f60c484af625275d26d09998f7d.jpg)
Вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби у об'єднаній команді спортсменів з Мукачево змагались у Румунії, повідомляє 20 хвилин.
З 4 до 6 липня у місті Тімішоара відбувся 2 етап Ліги центральної Європи з греко-римської боротьби серед школярів. Участь у ньому взяли 8 команд.
У першій зустрічі команди Мукачево-Тернопіль перемогла з рахунком 8:2 однолітків із Греції. У другій здобула перемогу над командою з Молдови з 6:4. А у заключній українці поступилися господарям етапу – румунам 4:6.
Третій етап європейської ліги відбудеться у Тернополі.