Про нас
увійти

Володимир Войтович здобув "срібну" нагороду на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 10 07 2019
Володимир Войтович здобув "срібну" нагороду на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
Піднявся на другу сходинку п’єдесталу тернопільський спортсмен Володимир Войтович на VII Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам‘яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Є.В.Ворка.

Змагання проходили в Тернополі протягом 3-5 липня. А долучилося до турніру дев’яносто спортсменів з всієї України, а також закордонні команди – з Польщі, Румунії та Молдови.

Як завжди, за свою область гідно позмагалися спортсмени від КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». В підсумку Володимир Войтович піднявся на другу переможну сходинку. Хлопець також є вихованцем "Школи вищої спортивної майстерності", студентом ТНЕУ.

Пишається своїм призером старший тренер школи з греко-римської боротьби Андрій Телебан.

—  Хлопці, які не один рік займаються в нашій школі, відчули на собі вплив тренувань.  Цей вид спорту загартовує характер, допомагає розвинути впевненість у собі, перебороти багато страхів. Маючи фізичні дані та здібності, як от наш переможець Володимир, наші спортсмени поступово досягають значних успіхів у змаганнях та продовжують наполегливо працювати над собою. Якщо говорити про повсякденне життя, то борці дуже добре володіють своїм тілом. Також боротьба виховує і певні психологічні якості,наголосив старший тренер.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook