Тернополяни стали призерами чемпіонату Європи з універсального бою
![Тернополяни стали призерами чемпіонату Європи з універсального бою](http://sports.te.ua/upload/news/32f4c61633f998b18255b44cda1620485d131a3309baa.jpg)
Золоту та срібну нагороду вибороли представники Тернопільської обласної федерації універсального бою Володимир Ізанський та Дмитро Патиковський, повідомляє 20 хвилин.
Відкрита першість Європи зі спортивного універсального бою нещодавно відбулася у Коблево, що на Миколаївщині. Участь у змаганнях взяли спортсмени із дев'яти країн.
Володимир Ізанський за підсумками першості отримав перше місце у розділі "класика". Наш земляк виступив у ваговій категорії понад 100 кг. Друге місце у вазі 81 кг виборов Дмитро Патиковський. Спортсмен змагався у розділі "лайт".