Про нас
увійти

Кікбоксери з Тернополя завоювали сім медалей на Всекраїнських змаганнях у Львові

категорія: Єдиноборства | дата: 06 06 2019
Кікбоксери з Тернополя завоювали сім медалей на Всекраїнських змаганнях у Львові

Впродовж двох днів у Львові, у спорткомплексі велотреку СКА, проходили Всеукраїнські змагання з кікбоксингу серед дітей, юнаків та юніорів, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

У турнірі взяли участь спортсмени з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Запорізької, Харківської та Львівської областей. Бої проходили на рингу та на татамі в розділах фул-контакт, лоу-кік, лайт-кікбоксинг.

Тернопільську область представляли спортсмени СК «Тернопіль»-ОДЮСШ з літніх видів спорту. Тернополяни виступали на рингу в розділі фул-контакт та лоу-кік і завоювали 7 медалей, з яких три золотих, три срібних і одна бронзову.

Зокрема, результати були такими: Мітюрьов Олександр – 1 місце (фул, в/к 40 кг), 3 місце (лоу , в/к 40 кг); Воробець Роман – 1 місце (лоу, в/к 67 кг); Папірник Олександр – місце (лоу, в/к 51 кг); Семенюк Максим – 2 місце (лоу, в/к 57 кг); Гриневич Віталій – 1 місце (лоу, в/к 71 кг); Снітовський Денис – 2 місце (лоу, в/к 67 кг).

Спортсменів до змагань готували тренери Колесник С.Є., Кріль І.М., Чулик В.В., Ганець С.В. Поїздку організували спортивно-оздоровчий клуб «Тернопіль» та батьки юних кікбоксерів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook