Збаразькі борці відзначилися перемогами у Тернополі

категорія: Єдиноборства | дата: 20 12 2012

Нещодавно борці збаразької ДЮСШ — вихованці тренерів Петра та Євгена Королів успішно виступили на Всеукраїнському турнірі серед юнаків пам’яті тренера Анатолія Костевича, який відбувся днями у Тернополі.

Особливо відзначилися спортсмени у ваговій категорії 29 кг — п’єдестал пошани збаражани поділили лише між собою: перше місце виборов Андрій Ткач, на другу сходинку зійшов Андрій Жезняк, на третій — Юрій Вовк.

Красиво провів поєдинки також Олександр Бебко (категорія 35 кг), який не лише здобув "срібло", а й заохочувальний приз "За волю до перемоги". У категорії 42 кг другим став Юрій Ткачук.

"Бронза" дісталась Олександру Гоменюку, який боровся в категорії 26 кг і лише кілька невдач завадили йому стати чемпіоном.

Четверте місце — в Олександра Розмайрана (категорія 35 кг).

Джерело: Народне слово