Про нас
увійти

Олександр Долішній переміг на Всеукраїнських іграх Єдиноборств (+ ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 19 12 2012 | переглядів: 1287
Олександр Долішній переміг на Всеукраїнських іграх Єдиноборств (+ ВІДЕО)

15 грудня у Броварах відбулися Всеукраїнські Ігри Єдиноборств (Ukrainian Combat Games). На турнірі були представлені майже десять бойових мистецтв, які не є олімпійськими видами спорту.

Зокрема бійці змагалися у таких видах єдиноборств, як муай тай, карате, сумо, джиу джитсу, фрі-файт та інші. Фрі-файт був представлений найуспішнішими спортсменами у ваговій категорії 74 кілограми.

— Від Тернопільщини запрошеними були Долішній Олександр та Божик Олег, — розповідає голова тернопільської обласної федерації фрі-файту Валерій Чоботарь. — Згідно з рейтингом успішності суперником Долішнього повинен був стати Андрій Мітрофанов (чемпіон світу 2012 року, майстер спорту міжнародного класу), але за три дні до бою він отримав травму. Тому довелося шукати терміново заміну і ми запропонували Олега Божика,федерація погодилась.

Франківщину представляв Едуад Богачук — він уродженець міста Калуш, але зараз тренується в Тенополі. Його суперником став Афанасьєвський Сергій з Миколаєва,чемпіон України в девізіоні Еліта. У перших поєдинках Богачук і Долішній здолали своїх суперників по балах та зустрілися між собою у фіналі.

— Це була вже друга зустріч цих суперників. Першу виграв Богачук Едуард минулого року на Буковелі, а цього разу Долішній Олександр виграв больовим прийомом на руку в першому раунді і став переможцем цих Ігор, — підсумував Валерій Чоботарь.

sports.te.ua, фото - afisha-brovary.net

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook