Збаразькі борці привезли медалі з Німеччини

категорія: Єдиноборства | дата: 17 12 2012

Успішним для збаразьких борців видався Міжнародний турнір у німецькому місті Люккенвальде, приурочений Дню Св.Миколая.

Майже всі вихованці тренерів ДЮСШ Петра та Євгена Королів, які брали участь у цих престижних змаганнях, зайняли призові місця. Суперниками наших юних спортсменів були 170 учасників з 29 команд міст Німеччини, Польщі, Росії, Латвії, Литви.

Цікаво, що чемпіонські титули доля подарувала трьом Андріям напередодні їхніх іменин — Андрій Жезняк став переможцем у ваговій категорії 27 кг, Андрій Ткач був найсильнішим у категорії 29 кг, Андрій Хариш — у ваговій категорії 54 кг.

Срібні медалі вибороли Олег Павлишин (категорія 31 кг), який дебютував на німецькому турнірі, Олександр Михальський (54 кг) та Олександр Петровський (76 кг). "Бронза" дісталась Олександру Бебку (34 кг).

Брати Роман та Володимир Михайловські посіли четверті місця. Один — в категорії 58 кг, другий — 54 кг.

У загальнокомандному заліку збаражани — треті, повідомляє Народне слово.

Окрім вагомих здобутків, наші спортсмени привезли і надзвичайні враження від екскурсій Берліном, розваг у аквапарку, зустрічей із давніми друзями. Адже турнір у Німеччині традиційно їх збирає багато років поспіль. У Люккенвальде, де є солідна база підготовки Олімпійського резерву, наші хлопчаки також мають змогу потренуватися впродовж тижня, перейняти майстерність у закордонних друзів.