Про нас
увійти

Двоє борців уславили Тернопілля на масштабних змаганнях у Чехії

категорія: Єдиноборства | дата: 29 03 2019
Двоє борців уславили Тернопілля на масштабних змаганнях у Чехії
З нагородами повернулися вихованці КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" та "Школи вищої спортивної майстерності" Тернополя з Міжнародного турніру з греко-римської боротьби "Grand Prix Chomutov 2019", який нещодавно завершився у Чехії.

До грандіозних змагань долучилося понад 350 спортсменів з України та різних куточків світу: Австрії, Бразилії, Білорусії, Угорщини, Хорватії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Словакії, Словенії, США, Швеції, Швейцарії, Узбекистану, Голландії та Чехії. Україну представляли спортсмени з Тернополя, Києва, Вінниці, Мукачева, Стрия. Збірну команду формували серед кадетів 2002 – 2004 років народження.

Гідно виступили за кордоном і вихованці КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" та "Школи вищої спортивної майстерності" Тернополя. Володимир Войтович у ваговій категорії 51кг тріумфував із золотом на турнірі. Олександр Шевчук у ваговій категорії 45 кг. став бронзовим призером змагань. Тренери хлопців – Андрій Телебан та Володимир Лучанко радіють за своїх вихованців, які неодноразово показують успіхи на змаганнях.

Додамо, що Збірна України (команди міст Тернополя, Києва, Вінниці, Мукачево, Стрия) серед кадетів 2002 – 2004 р.н. - посіли перше загально командне.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook