Збірна області з Таеквон-до І.Т.Ф. посіла друге загальнокомандне місце на Відкритому кубку Буковини

категорія: Єдиноборства | дата: 27 03 2019

43 тернопільських спортсмени - представники збірної області з Таеквон-до І.Т.Ф., стали учасниками Всеукраїнського турніру "Відкритий кубок Буковини", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Такі змагання 23 березня відбулись у Чернівцях. Своє мистецтво та рівень підготовки на турнірі демонстрували 230 шанувальників цього виду спорту із шести областей України – Івано-Франківської, Хмельницької, Черкаської, Львівської, Чернівецької та Тернопільської.

Як повідомив тренер наших спортсменів, голова обласної Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. Віталій Соломончук, тернопільська команда виборола  у загальнокомандному заліку змагань друге місце.