Юні представники обласної Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. привезли шість медалей із Запоріжжя

категорія: Єдиноборства | дата: 19 03 2019

У Запоріжжі 8-10 березня проходив чемпіонат України з Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей та юнаків, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяли близько тисячі спортсменів. Високі результати продемонструвала на турнірі команді Тернополя, у складі якої виступали шестеро вихованців обласної Федерації Таеквон-до І.Т.Ф., і всі вони повернулись додому із медалями. Як повідомив тренер спортсменів Віталій Соломончук, у віковій категорії 9-10 років Артур Тернопільський посів третє місце у розділі "спаринг", Юлія Запотічна у спарингу також була третьою, і Руслан Аббасов посів друге місце.

У віковій категорії 11-13 років ще одну бронзову нагороду у спарингу приніс команді Анатолій Долішній, Руда Людмила стала у цьому розділі срібною призеркою, а Олена Бартош - вихованка тренера Петра Мазярчука із села Озерна, здобула звання чемпіонки.