Про нас
увійти

У Чорткові відбудеться бійцівський турнір пам’яті загиблого воїна АТО Романа Ільяшенка

категорія: Єдиноборства | дата: 08 03 2019
У Чорткові відбудеться бійцівський турнір пам’яті загиблого воїна АТО Романа Ільяшенка

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ 9 березня о 10.00 відбудеться бійцівський турнір пам’яті воїна АТО, Героя України, володаря Кубка України з фрі-файту, Майстра спорту України, бійця спортивного клубу "Характерник" Романа Ільяшенка, котрий 29 серпня 2014 року у віці 23-х років загинув під Ілловайськом, повідомляє chortkiv.city.

Роман Ільяшенко трагічно загинув 29-го серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Ільяшенка Романа разом з тілами 87 інших загиблих у так званому Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Був мобілізований 11 квітня 2014 року. Після підготовки на Рівненському полігоні його направили під Донецьк, пізніше — Луганськ. Воював у війні на сході України в 51 бригаді, мав псевдо "Опасний". Брав участь у звільненні Лисичанська та Сєвєродонецька. Наприкінці липня був у відпустці, яка стала останньою зустріччю з рідними.

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook