Про нас
увійти

У Чорткові відбувся борцівський турнір пам`яті загиблих воїнів АТО і в Афганістані

категорія: Єдиноборства | дата: 01 03 2019 | переглядів: 427
У Чорткові відбувся борцівський турнір пам`яті загиблих воїнів АТО і в Афганістані

16 лютого, у Чортківській дитячо-юнацькій спортивній школі проходили змагання з вільної боротьби серед школярів, присвячені вшануванню пам`яті учасників бойових дій в антитерористичній операції, загиблих в республіці Афганістан та на території інших держав, повідомляє chortkiv.city.

Окрім господарів змагань, до нашого міста завітали юні борці вільного стилю з Тернополя, Теребовлі, Збаража, Борщева та Шумська. Всього - близько 100 спортсменів, представлених в 11 вагових категоріях (від 25 до 67 кг).

Дані змагання організовані за ініціативи голови районної патріотичної спілки учасників Афганської війни воїна-"афганця" Михайла Заблоцького і покликані відродити дещо призабутий турнір імені відомого успіхами своїх вихованців тренера Чортківської ДЮСШ Йосипа Провального.

На його відкриття завітали почесні гості - депутат обласної ради, директор ПАП "Дзвін" Василь Градовий, котрий виступив спонсором змагань, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, міський голова Володимир Шматько, директор Чортківської ДЮСШ, депутат районної ради Василь Градовий та інші, котрі звернулися з вітальним словом до юних спортсменів та побажали їм успішного виступу і стати у майбутньому олімпійськими чемпіонами, мужніми захисниками нашої Вітчизни.

Після марш-параду учасників, на борцівський килим вийшли наймолодші спортсмени вагою до 25 кг. І розпочалася справжня чоловіча непоступлива боротьба, у якій хтось безмежно радів перемозі, а переможений іноді не міг стримати сліз від гіркоти невдачі. Однак, як зазначив головний тренер змагань Юрій Геравс, без поразок не буває перемог. І вони обов’язково ще прийдуть.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин