Про нас
увійти

Шістьма нагородами збагатили Тернопіль греко-римські борці

категорія: Єдиноборства | дата: 08 02 2019 | переглядів: 506
Шістьма нагородами збагатили Тернопіль греко-римські борці
Грамот, медалей та сертифікатів удостоїлося шестеро тернопільських греко-римських борців ІІ Відкритий турнір ДЮСШ "Олімпієць" з греко-римської боротьби під патронатом КСК "Базальтова скеля".

Змагання відбулися 1-3 лютого в місті Костопіль на Рівненщині. До турніру долучилося близько 200 спортсменів з Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Рівненської та дві закордонні команди з Білорусії, які боролися на килимі у чотирьох вікових групах.

Від Тернополя змагалося 15 борців, серед яких шестеро стали кращими. Зокрема, піднялися на найвищу п’єдесталу – Назарій Бабінський, Владислав Крутюк, Максим Радик, Степан Жмурко. На третій переможній сходинці опинилися – Ілля Павлович та Арсеній Товмасян.

Хлопці займаються в КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" Тернополя.

Пишається своїми вихованцями один із тренерів Володимир Лучанко.

Наші сильні борці не перестають тішити нас новими перемогами та з кожними змаганнями підкорюють нові вершини. Нехай у наших хлопців надалі не меншає сила на цілеспрямованість підніматися на щоразу вищі сходинки п’єдесталів. Сподіваюся, з кожним роком ряди з наших переможців тільки ширшатимуть, — наголосив тренер.

Варто зазначити, що чемпіонів та призерів змагань нагородили грамотами, медалями, грошовими сертифікатами.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин