Про нас
увійти

Тернопільські тайські боксери повернулись з Чемпіонату світу переможцями

категорія: Єдиноборства | дата: 21 11 2018 | переглядів: 426
Тернопільські тайські боксери повернулись з Чемпіонату світу переможцями

Чемпіонат світу-2018 з таїландського боксу відбувся в Італії 2-4 листопада.

Свою майстерність представили тайські боксери з Тернополя Максим Сливінський та Сергій Хоркавий.

Хлопці тренуються у спортивному клубі Life Style і не можуть уявити свого життя без спорту. Максим та Сергій змагались у віковій категорії 16-17 років та вагових категоріях "до 55 кг" і "до 60 кг" відповідно.

Максим Сливінський привіз додому два золота: за перше місце в розділі "Муай Тай" і за перше місце в розділі К-1. Сергій Хоркавий виборов золото за перше місце в розділі К-1 та срібло в розділі "Муай Тай".

17-річні студенти розповідають, що встигають приділяти час і спорту, і навчанню. У них на тиждень одинадцять тренувань. Для того аби досягти результату потрібно багато працювати, кажуть спортсмени.

Максим займається тайським боксом три роки, до того хлопець відвідував заняття з кікбоксингу. Розповідає, що перед Чемпіонатом сильно хвилювався, але власне перед поєдинком переборов свої хвилювання та досягнув бажаного результату.

Сергій також займається цим видом спорту лише три роки, але вже досягнув чималих результатів. Хлопець каже, що у спорті дуже важливий тренер і їм з ним пощастило.

Тренер з тайського боксу Сенів Юрій – багаторазовий чемпіон областей України. Він каже, що тайський бокс – це спортивне єдиноборство, яке вкрай наближене до реальних силових конфліктів. Тайські боксери є одними з найбільш підготовлених бійців до жорстких контактних поєдинків.

- Тайський бокс часто називають "боєм восьми кінцівок", бо учасники можуть наносити удари не тільки кулаками і ступнями, але і гомілками, ліктями або колінами, - каже пан Сенів.

Клуб Life Style створений для любителів боксу та людей, які ведуть здоровий спосіб життя, розповідає тренер хлопців Юрій Сенів. Він запрошує всіх охочих приєднуватись до їхнього клубу. Каже, що тайський бокс це не такий травматичний вид спорту, як більшість думає. І займаються у клуб дітки від п’яти років.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook