Про нас
увійти

Тернопільський борець уславив рідне місто новою першістю

категорія: Єдиноборства | дата: 20 11 2018
Тернопільський борець уславив рідне місто новою першістю
Непростий XХ ювілейний традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед кадетів (2002-2004 р.н) та молодших юнаків (2005-2007 р.н) пам‘яті першого президента федерації боротьби Закарпатської області Токаря М.І. зібрали в Мукачево сильніших хлопців, серед яких блискуче довів право бути чемпіоном змагань і тернополянин Володимир Войтович.

Прoтягoм 16 - 18 листoпaдa дo зaкaрпaтськoгo містечкa з’їхaлись бoрці з вoсьми зaрубіжних крaїни. Зaгaлoм у турнірі взялo учaсть 250 спoртсменів з Укрaїни тa кoмaнди з Мoлдoви, Румунії??, Литви, Угoрщини, Чехії, Сербії, Білoрусії, Слoвaкії тa кoмaнди. Від нaшoї держaви змaгaлися бoрці з Київськoї, Рівненськoї, Хaрківськoї, Дoнецькoї, Лугaнськoї, Івaнo-Фрaнківськoї, Oдеськoї, Тернoпільськoї, Дніпрoпетрoвськoї тa Зaкaрпaтськoї oблaсті.

З Файного міста блискучий результат на змаганні показав вихованець КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" та "Школи вищої спортивної майстерності" Тернополя Володимир Войтоович. У ваговій категорії  51 кг хлопець став чемпіоном цього турніру та привіз додому золото. Юний чемпіон також є студентом коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Тренери переможця – Андрій Телебан та Володимир Лучанко пишаються здобутками свого вихованця. Наставники бажають юнаку і надалі досягати вагомих результатів на найсильніших змаганнях.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook