Дзюдоїсти тернопільського "Інваспорту" стали призерами чемпіонату України
![Дзюдоїсти тернопільського "Інваспорту" стали призерами чемпіонату України](http://sports.te.ua/upload/news/9a3711228660da1eeeb3e41b73f549375bee820b52bf7.jpg)
Три нагороди на чемпіонаті України із дзюдо серед спортсменів з вадами слуху здобули представники тернопільського центру "Інваспорт", повідомляє 20 хвилин.
Чемпіонат відбувся з 9 до 11 листопада на базі сумського спорткомплексу "Динамо".
У вазі 57 кг третє місце посіла спортсменка з Кременеччини Софія Волянюк. Другою у вазі понад 78 кг стала майстер спорту Марія Бала з Теребовлянщини. А її землячка Іванна Стецюра здобула "бронзу".
Серед чоловіків у вазі 66 кг п'яті місця посіли Роман Лис з Борщівщини та Андрій Думин із Монастириського району.
Спортсменів до чемпіонату готував заслужений тренер України Леон Уруський.