Тернопільські борці греко-римського стилю вибороли вісім медалей на Всеукраїнському турнірі
![Тернопільські борці греко-римського стилю вибороли вісім медалей на Всеукраїнському турнірі](http://sports.te.ua/upload/news/e5a4795704ebd6cd6a65c1a720184f0e5be826a577013.jpg)
Дві золоті, дві срібні та чотири бронзові нагороди здобули вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби у Черкасах, повідомляє 20 хвилин.
Там 2 листопада завершився IX Всеукраїнський турнір пам'яті Дмитра Лисуна у якому взяли участь 420 спортсменів з 10 областей України.
Чемпіонами у своїй вагових категоріях стали Максим Радик та Степан Жмурко. "Срібло" здобули Ігор Хмелярський та Дмитро Мілов, а "бронзу" — Арсен Товмасян, Анатолій Паснак, Ілля Павлович.
Тренуються борці під керівництвом Андрія Телебана та Володимира Лучанка.