Про нас
увійти

Скоро на екрани вийде бойове реаліті-шоу

категорія: Єдиноборства | дата: 07 09 2011
Скоро на екрани вийде бойове реаліті-шоу

Телеканал ІНТБ зовсім скоро запустить у ефір грандіозний проект "Мій лицарський хрест".

15 сміливців віком від 15 до 30 років будуть проходити важкі випробування. Спершу бажаючих потрапити на проект було 60, але з них відібрали п'ятнадцять найкращих. Головними критеріями відбору були здоров'я та міцність учасників. Сам проект побудований у форматі талант-шоу. Тобто, визначати найкращих буде журі та глядачі, які своїми голосами зможуть обрати улюбленого учасника. Всього на екрани вийде 8 серій проекту. Виходи нових серій по понеділках і п'ятницях в 21.30 на каналі ІНТБ. Прем'єра проекту 16 вересня. Також всі охочі зможуть переглянути його у соціальних мережах. Промо-ролик проекту можна переглянути ТУТ.

Конкурсанти проходили важкі та непередбачувані випробування. Зйомки шоу відбувалися на Тернопільщині, Івано-Франківщині та під Києвом у центрі бойових мистецтв.

Суть проекту:

 - Глядачі та журі спостерігають за майстерністю учасників під час запланованих випробувань.

 - Знову ж таки журі та глядачі голосують за учасника, який проявив себе найкраще.

 - У фіналі шоу залишаться лише семеро учасників, які кинуть виклик найкращим бійцям України. 14 жовтня, на свято Покрови, учасники шоу зійдуться у битві з професійними спортсменами на одній із площ Тернополя. 

Коментарі організаторів та учасників шоу "Мій лицарський хрест":

Віктор Мацикур, член журі проекту

 - Моїм завданням було надати учасникам такі випробування, щоб вони зібрали всю волю у кулак та в деяких випадках перемагати себе. Тобто не воювати із собою, а подолати в собі ці слабкості, страхи. Випробовування ми проводили у абсолютно різних умовах, навіть вночі. Ми проводили своєрідну роботу зі стихіями. Була робота з водою, у воді, на воді. Робота зі стихією металу, вогню, каменем. Я б хотів, щоб таких людей було більше, які б хотіли тренуватися, розвивати себе.

 

 Олександр Дащенко, головний режисер проекту

 - Перш за все проект був зроблений для того щоб показати якнайбільше. Є хороша музика, зображення, природа. Все це зібрано для того, щоб показати глядачеві. За літній період зйомок ми відзняли 80 годин "сирого" відео.

 

 

 

Сашко Положинський, автор саундтреку, музикант, лідер гурту Тартак

 - Проект називається так само як і заглавна пісня до нього "Мій лицарський хрест", яку я колись написав. Як виявилося написав не дарма, адже після стала саундтреком до цілого телевізійного проекту. Проекту унікального, тому що я переконаний, що це не лише перший у Тернополі, але й перший у світі такий проект. Наврядчи ще один телеканал колись робив таке шоу присвячене саме козацькому життю, вишколу, бойовим мистецтвам. Навіть не думаю, що комусь крім нас, українців, ідея такого проекту могла би бути цікавою. Зараз, коли я вже побачив промо-ролик, дуже шкодую, що так мало долучився до роботи над проектом.

Валерій Чоботар, організатор проекту

 - Ідея цього шоу виникла доволі спонтанно. Якось ми із Сашком Положинським їхали у авто і він сказав: От, було би добре із вашими хлопцями зробити якесь шоу, але на це потрібно багато коштів. Проте ми поговорили і помахали головами. Втім, ця ідея чомусь залишилася у моїй голові і мені захотілося її реалізувати. У всіляких телевізійних шоу роблять ставку на негативні емоції, каверзи та зраду. У нас такого не було. Не було у нас мільйонних призів. Хлопці показали справжні честь, рішучість та чоловічу підтримку. Вони показали, як не зламатися та витримати складні випробування. Про кошти затрачені на зйомки ми не думаємо і не рахуємо. Якби рахували ті суми, то зупинилися напевно вже давно.

Роман Заставний, меценат проекту

 - На проекті я отримав колосальне задоволення та навіть сам пройшов декілька випробувань. Я зрозумів, що остаточно для суспільства не втрачений і можу ще переламати себе. Я робив ті речі, про які навіть не міг подумати. А прикладом для мене були наші герої, герої шоу на яких потрібно рівнятися. Справжні герої, люди, які досягають своєї мети, живуть поряд із нами. Напевно, нам залишається тільки взяти їх за приклад, поставити собі мету і перемогти, в першу чергу, кожен сам себе. А перемігши себе, ми переможемо всі труднощі, які у нас можуть виникати.

Ігор Слюсарчук, чемпіон світу з фрі-файту.

 - Важко було перш за все зібратися духом, силами. Випробування були важкі, а в деяких випадках навіть непередбачувані. Спершу нам казали, що буде "Інтелектуальна битва". Ми з хлопцями налаштовуємося, а нас обмащують олією і ми починаємо боротися.

Про чемпіонат світу з фрі-файту, на якому Ігор Слюсарчук переміг, сайт sports.te.ua повідомляв ТУТ.

Панас Андрій, учасник проекту

 - Фрі-файтом я займаюся вже близько дев'яти місяців. За цей час здобув "бронзову" нагороду на чемпіонаті у Тернополі. На проект я потрапив за власним бажанням. Був конкурс, відбір і мене взяли. Випробування були важкі. Для прикладу, нам доводилося ходити по розпеченому вугіллі. Дуже важко було перебороти власний страх, але я довіряв тренерам, людям, які мене оточували.

 

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook