Про нас
увійти

У Тернополі змагалися юні борці (+ ФОТО)

категорія: Єдиноборства | дата: 06 11 2012 | переглядів: 1466
У Тернополі змагалися юні борці (+ ФОТО)

Упродовж двох днів на базі Тернопільського педагогічного університету тривав Всеукраїнський турнір серед юнаків з греко-римської боротьби.

Відбувся він у рамках Дев’ятої спартакіади серед дітей та підлітків "Юний спартаківець". У турнірі взяли участь спортсмени із Рівненської, Тернопільської, Миколаївської, Львівської, Вінницької, Волинської, Харківської, Черкаської областей та АР Крим.

Кожна команда складалася із семи учасників, до якої входили підлітки 1997/98 років народження різних вікових категорій. Сутички відбувалися одразу на двох майданчиках.

— Кожен поєдинок триває два періоди по дві хвилини, — пояснив Сергій Цимбал, головний суддя змагань. Якщо результат — нічия, то надається додатковий третій період, щоб виявити переможця сутички. Греко-римська боротьба відрізняється від вільної боротьби тим, що у ній захват тулуба нижче пояса заборонений. Тут треба мати більше сили у руках, у тулубі. Перемагає той, хто першим положить суперника на лопатки.

Переможців змагань визначали, як у командному, так і в індивідуальному заліку. Команди за перше-третє місця отримали кубки, а спортсмени-переможці — грамоти та медалі. Крім того, борці, які зайняли перші місця у різних вагових категоріях отримали звання кандидатів у майстри спорту України.

Джерело: Тернопільська Липа

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook