Вероніка Кондратенко посіла пяте місце на чемпіонаті Європи серед школярів

категорія: Єдиноборства | дата: 30 06 2018
Тернополянка Вероніка Кондратенко зайняла п'яте місце на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби серед школярів U15 у ваговій категорії до 36 кг.

Вигравши попередні  кваліфікаційні сутички, за жеребом Вероніка боролася із  росіянкою. На жаль, наша землячка програла, а у фіналі ця російська спортсменка Гайдарова стала переможецею Чемпіонату Європи.

У боротьбі за третє місце 13-ти річній тернополянці трішки не вистачило досвіду для перемоги над румунською спортсменкою, адже змагання відбувалися серед спортсменів до 15 років включно, тобто 2003 року народження і молодше.

Чемпіонат Європи U15 відбувався в угорському Дьйорі, який зібрав борців із 25 країн Європи. В загальнокомандному заліку українська збірна дівчат виборола друге місце.

Джерело: Тернополяни