Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Майже три десятки борців Тернопільщини стали переможцями на Чемпіонаті міста

категорія: Єдиноборства | дата: 28 05 2018 | переглядів: 99
Майже три десятки борців Тернопільщини стали переможцями на Чемпіонаті міста
В Тернополі відбувся Чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед молодших школярів 2008-2009 років народження, в якому майже половина учасників змагань не залишилася без призового місця, повідомляє сайт Тернополяни.

У традиційному Чемпіонаті взяло участь 56 хлопців з Тернопільщини, а нагороджували спортсменів грамотами та медалями у дев’яти вагових категоріях. 

За словами головного тренера збірної області Андрія Телебана, маленькі борці показали усім неабияку тренованість, при цьому кожен спортсмен чи не однаково заслуговував на перемогу. Тренер неабияк пишається своїми вихованцями з КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», які з року в рік не поступаються силою, витримкою та впевнено крокують до нових звершень.

Пан Андрій також висловив подяку за організацію і проведення змагань адміністрації та тренерському колективу КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», Управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Чемпіони та призери:

Вагова категорія 23 кг:

1 місце - Кушик В’ячеслав

2 місце - Гавриляк Ілля

3 місце - Лабек Олександр

Вагова категорія 26 кг:

1 місце - Терлецький Володимир

2 місце - Савицький Сава

3 місце - Мерзоев Алі

Вагова категорія 29 кг:

1 місце - Мельник Юрій

2 місце - Мушій Володимир

3 місце - Білінський Роман

Вагова категорія 32 кг:

1 місце - Кротюк Владислав

2 місце - Гач Станіслав

3 місце - Городиловський Віталій

Вагова категорія 35 кг:

1 місце - Кая Тимур

2 місце - Верхоляк Іван

3 місце - Мицьо Богдан

Вагова категорія 38 кг:

1 місце - Гладкий Ілля

2 місце - Тріль Олег

3 місце - Дапілюк Максим

Вагова категорія 41 кг:

1 місце - Кулик Денис

2 місце - Лех Станіслав

3 місце - Тимочко Олександр

Вагова категорія 44 кг:

1 місце - Новосад Віталій

2 місце - Бурак Ілля

3 місце - Максімов Гусейн

Вагова категорія 48 кг:

1 місце - Бородай Ярослав

2 місце - Демченко Владислав

3 місце - Казмірук Артем

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись