Про нас
увійти

Збаразькі борці проявили себе у Хмельницькому

категорія: Єдиноборства | дата: 25 10 2012 | переглядів: 683
Збаразькі борці проявили себе у Хмельницькому

Відкритий чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків, який відбувся у Хмельницькому 20 жовтня, назвав нові імена чемпіонів. Серед них і вихованець тренерів Збаразької ДЮСШ Олександр Гоменюк, який став переможцем у ваговій категорії 23 кілограми.

Вчергове підтвердив свою спортивну майстерність, проявив бійцівський характер Андрій Ткач, який після багатьох непростих сутичок вийшов на перше місце у категорії 29 кг.

До трійки призерів увійшов ще один наш спортсмен — Юрій Ткачук (категорія 42 кг). Йому вдалось вибороти "бронзу".

І хоча іншим членам команди на цей раз не пощастило зійти на п’єдестал пошани, проте виступили вони цілком достойно.

— Варто відзначити, — зауважив їхній тренер Петро Король, — що у цих змаганнях брали участь багато новачків, які мали змогу випробувати свої сили у поєдинках з багатьма дуже сильними суперниками, які приїхали з Чернівецької, Тернопільської, Вінницької та інших областей України. Загалом було 140 учасників. Серед них непогано себе проявили наші вихованці Анатолій Бондаренко (38 кг), Олег Павлишин (32 кг), Юрій Вовк (25 кг). Сподіваюсь, що ці хлопці незабаром поповнять наш список чемпіонів та призерів. Можливо, це станеться уже наступних Всеукраїнських змагань, які ми проведемо у Збаражі третього листопада.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook