Вероніка Кондратенко здобула золоту медаль на Чемпіонаті України з вільної та жіночої боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 22 05 2018

Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула золоту медаль на Чемпіонаті України з вільної та жіночої боротьби серед школярів U-16, у ваговій категорії до 36 кілограмів.

Змагання пройшли днями у Миколаєві. В усіх трьох сутичках Вероніка виграла достроково і поклала своїх суперниць на лопатки, не віддавши на чемпіонаті жодного балу. Таким чином вона зможе представляти Україну на Чемпіонаті Європи серед школярів U-16, що відбуватиметься у 15-17 червня в Угорщині. Спортсменка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор К.М.Барабаш), учениця тернопільської спеціалізованої школи №17 ім.В.Вихруща та член СК ім.Б.Сцібайла "ГалТер'S" є вихованкою свого батька, тренера КДЮСШ №1 Сергія Кондратенка.

Також бронзовою нагородою на чемпіонаті України з вільної боротьби серед школярів Тернопільську область порадував збаражчанин Андрій Ткач, який боровся у ваговій категорії  до 48 кг.  Спортсмен є вихованцем збаразької районної ДЮСШ та членом СК "Чемпіон". Займається у тренера Петра Короля.