Тернополянин Назар Смаль вдруге став чемпіоном України з кікбоксингу серед школярів

категорія: Єдиноборства | дата: 22 10 2012

У Харкові відбувся фінал кубка України з кікбоксингу серед дорослих та першість України серед школярів за версією W.P.K.A.

В змаганнях взяли участь 650 учасників з 18 областей України. Дані змагання були найбільш представницькими за останні роки. У багатьох вагових категоріях кількість спортсменів досягала від 20 до 30 кікбоксерів.

Честь нашої області захищала об’єднана команда спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (голова Колесник С.Є.) та ДЮСШ "Спартак" (директор Приймак В.М.).

Найуспішніше серед тернополян виступив Смаль Назар, який став чемпіоном України серед школярів у ваговій категорії до 80 кг (1995 рік народження). Назар успішно провів три поєдинки і у фіналі переміг кікбоксера з Харкова. Це вже вдруге за 2012 рік Назар здобуває титул чемпіона України. Вперше він здобув цей титул 22-25 березня цього року у Чернігові.