Тернополяни тріумфували на Міжнародному турнірі з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 17 05 2018

Десять нагород на ІІІ Міжнародному турнірі з боксу "Кубок Едуарда та Олександра Погодіних" здобули представники Тернопільської області, повідомляє 20 хвилин.

Змагання відбулися з 11 до 13 травня у Чернівцях. Тернопілля представили вихованці трьох спортклубів – "Шкіряна рукавичка", "Палац Спорту" та "Пантера". Загалом участь у турнірі взяли більше ста боксерів з України та Молдови

Золоті нагороди за підсумками виступів здобули тернополяни Данило Горбенко (вагова категорія 60 кг), Максим Мідько (32 кг) та Остап Берчак (29 кг). Срібними призерами стали Назар Кордупель (50 кг), Владислав Галка (54 кг), Станіслав Кольцов (54 кг). А третіми на турнірі стали наші Артем Сорочан (32 кг), Костянтин Дмитрів (62 кг), Ілля Гулевич (30 кг) та Микола Загородній (59 кг).

Тернопільські боксери представляють спортивні школи ТОДЮСШ з літніх видів спорту та КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу).

Тренуються спортсмени під керівництвом Руслана Фірмана, Анатолія Фірмана, Романа Діткуна та Івана Александрівського.