Тернополянка Вероніка Кондратенко стала чемпіонкою України з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 11 05 2018
Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула золоту медаль на Чемпіонаті України з вільної та жіночої боротьби серед школярів U-16, у ваговій категорії до 36 кілограмів.

Змагання відбувалися сьогодні у Миколаївському палаці спорту. В усіх трьох сутичках Вероніка виграла достроково і поклала своїх суперниць на лопатки, не віддавши на чемпіонаті жодного балу.

Таким чином тернополянка зможе предстааляти Україну на Чемпіонаті Європи серед школярів U-16, що відбуватиметься у червні в Угорщині. Учениця тернопільської спеціалізованої школи #17 ім.В.Вихруща та член СК ім.Б.Сцібайла "ГалТер'S" є вихованкою свого батька, тренера КДЮСШ #1 Сергія Кондратенка.

Нагадаємо Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою минулорічного Чемпіонату Європи серед школярів U-15 у Сербії.

Джерело: Тернополяни