Тернополяни – переможці шкільного чемпіонату України з кікбоксингу
![Тернополяни – переможці шкільного чемпіонату України з кікбоксингу](http://sports.te.ua/upload/news/44980c51b2a751578b7fcfe6dddd13ff5af152bd2b3c7.jpg)
Чотири нагороди здобули представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини на чемпіонаті України з кікбоксингу серед школярів за версією WAKO, повідомляє 20 хвилин.
Змагання відбулися минулого тижня у Рівному. Участь у чемпіонаті України взяли більше двох сотень спортсменів з 11 областей, які змагалися у восьми вікових групах. Загалом під час змагань розіграли 69 комплектів нагород.
- Спортсмени нашої Федерації вибороли три золоті та одну срібну медалі, - каже тренер Олександр Дульнєв. – Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали брати Валентин та Владислав Касіяни, а також Максим Семенюк. Срібну нагороду виборов Максим Луковський, який у фіналі поступився супернику з Луцька.
Додамо, що поїздку тернополян на шкільні змагання профінансував меценат Іван Чайківський, а також міське управління фізкультури та спорту.