Про нас
увійти

У Тернополі побували Олімпійські чемпіони: Ломаченко, Шелестюк та Гвоздик

категорія: Єдиноборства | дата: 18 10 2012 | переглядів: 1150
У Тернополі побували Олімпійські чемпіони: Ломаченко, Шелестюк та Гвоздик

Чемпіони та призери Олімпійських ігор з боксу — Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик у Тернополі спілкувалися з юними боксерами та популяризували здоровий спосіб життя серед молоді.

Майже два місяці всесвітньо відомі боксери їздять Україною, демонструючи майстер-класи та розповідаючи про свої успіхи. З тернополянами чемпіони зустрілися у 18 жовтня у спорткомплексі "Політехнік".

У наше місто завітали дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко та бронзові призери Олімпіади у Лондоні — Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик. Через зайнятість на Міжнародній спортивній конференції не приїхали Денис Берінчик та Олександр Усик. Спортсмени вже побували у Харкові, Донецьку, Одесі, Сумах та інших містах.

— Головною метою наших поїздок є спілкування з молоддю, залучення дітей до спорту та зокрема боксу, — каже радник президента Федерації боксу України Дмитро Гайструк. — До 2015 року хочемо вдвічі збільшити кількість людей, які займаються боксом в Україні. Зараз ця цифра становить близько сорока тисяч осіб.

Бронзовий призер Олімпіади Олександр Гвоздик вірить, що користь з подібних зустрічей буде неодмінно і охочих піти у бокс збільшиться.

— Гадаю, такі зустрічі є дуже корисними для початківців, — каже він. — У десятирічному віці я по телевізору спостерігав за Олімпійськими іграми і думав, що таких результатів досягти неможливо. Тому зустрітися із чемпіонами — мрія багатьох юнаків. Для них — це стимул займатися і приводили друзів у зал.

Боксери зізналися, що поки не прийняли рішення, чи переходити з аматорів у професіонали, адже це рішення непросте.

— Ми два місяці не були вдома, — пояснює Олександр Гвоздик. — Це дуже серйозний крок у кар’єрі, а тому потрібно чимало обдумати, перш ніж прийняти те чи інше рішення. Після повернення додому кожен із нас, безумовно, повідомить про подальший розвиток кар’єри.

Кожен з присутніх у залі зміг задати запитання чемпіонам. Боксери відповідали про повсякденне життя, про емоції під час Олімпійських ігор, про тренування. Автору кращого запитання вручили спеціальний приз — боксерські рукавички з автографами всіх боксерів. Їх отримав юнак, який поцікавився у спортсменів, хто переміг би у поєдинку Майк Тайсон — Володимир Кличко. Цікаво, що Олександр Гвоздик з впевненістю заявив, що віддає перевагу американцю.

— Це була моя мрія побачити Ломаченка, — зізнається юний боксер Олександр. — Раніше я бачив його лише по телевізору, але не міг подумати, що зможу потиснути йому руку вживу.

Чемпіони та призери Олімпіади у Лондоні з радістю роздавали автографи та фотографувалися з любителями боксу. Такі зустрічі безумовно нададуть молодим боксерам наснаги займатися та досягти не менших вершин. Тепер спортсмени вирушають до Івано-Франківська, де проведуть таку ж зустріч 19 жовтня, пише 20 хвилин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook