Тернополяни здобули 16 медалей на відкритому чемпіонаті Хмельницької області з таеквон-до ІТФ

категорія: Єдиноборства | дата: 25 03 2018

В місті Кам’янець-Подільський впродовж двох днів тривав Відкритий чемпіонат Хмельницької області з таеквон-до ІТФ.

В змаганнях взяли участь понад сто спортсменів. Окрім представників Хмельниччини, позмагатися до Кам’янця-Подільського приїхали команди з Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Тернопілля на турнірі в розділах туль і спаринг представляли восьмеро вихованців спортивного клубу "Dragon". В результаті наші спортсмени здобули 10 золотих, 2 срібних та 4 бронзових медалей. Відтак, тернополяни посіли друге загальнокомандне місце!