Збаразькі борці вибороли одразу 11 медалей у Дубно

категорія: Єдиноборства | дата: 04 10 2012

Одразу одинадцять медалей здобули юні борці зі Збаража на ІІІ Всеукраїнському турнірі, що відбувся у Дубно 28-29 вересня і був приурочений пам’яті майстра спорту Ігоря Ожерельєва.

Чемпіонські титули вчергове вибороли Андрій Ткач (вагова категорія 26 кг), Максим Безпалько (42 кг), Назар Козак (58 кг). "Срібло" дісталось двом Андріям — Жезняку та Харишу, які відповідно змагались у категоріях 26 та 54 кг.

Треті місця завоювали Юрія Вовк (26 кг) із Вишнівця (тренер Михайло Віннічук), Олег Павлишин (29 кг), Олександр Бубко (32 кг), Тарас Сукар (42 кг), Олександр Михальський (50кг), Сергій Бугай (54 кг). Без призових місць на цей раз залишились лише четверо членів команди. Пам’ятний приз за найкраще володіння технікою боротьби отримав Андрій Ткач.

Окрім призів, грамот та медалей, юні вихованці ДЮСШ (тренери Петро та Євген Королі) отримали насолоду від змагань на свіжому повітрі, які відбувалися на центральній площі Дубна, а також збагатились новими враженнями від екскурсії красивими вулицями міста.

Джерело: Народне слово