Про нас
увійти

Марія Корнійчук стала стипендіаткою Президента України

категорія: Єдиноборства | дата: 28 12 2017
Марія Корнійчук стала стипендіаткою Президента України

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 423/2017 "Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів". Документ датовано 20 грудня 2017 року.  Українських спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів відзначено стипендіями відповідно до Указу Глави держави від 6 квітня 2006 року № 290 "Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні", - інформує офіційне інтенернет-представництво Президента України.

Стипендії було виділено 55 спортсменам, які є чемпіонами та призерами XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року, призерами чемпіонату світу цього року. Також матеріальне заохочення призначене дванадцятьом тренерам.

До складу стипендіатів увійшла і представниця Тернопільського "Інваспорту" КОРНІЙЧУК Марія Петрівна - чемпіонка XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з дзюдо.

Марія Корнійчук є уродженкою Старої Могильниці Теребовлянського району, розпочала займатися дзюдо в Тернопільській ДЮСШ "Інваспорт" сім років тому під керівництвом тренера Леона Уруського, вчилася у Теребовлянській спецшколі-інтернаті для глухих дітей, Тернопільському ВПУ №4.

Нагадаємо, що Марія Корнійчук, виступаючи на ХХІІІ Дефлімпійських іграх, які в липні цього року відбувались у турецькому місті Самсун,  у складі збірної України із дзюдо в особистому заліку у ваговій категорії до 78 кг виборола "срібло", а в командних змаганнях із дзюдо — "золото". Наші спортсменки обійшли збірні Росії та Туреччини, які посіли, відповідно, друге та третє місця.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook