Про нас
увійти

На турнірі Дем'яного тернопільські борці здобули три чемпіонства

категорія: Єдиноборства | дата: 16 12 2017 | переглядів: 455
На турнірі Дем'яного тернопільські борці здобули три чемпіонства

Команди з чотирьох країн взяли участь у ХVII Всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби, що 9-10 грудня відбувся у спортзалі тернопільського педуніверситету.

Традиційні змагання присвячені пам'яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту Василя Дем'яного цьогоріч зібрали рекордну кількість учасників – 350 борців.

- На наших килимах цього року змагалися 38 команд, - каже головний суддя турніру, директор тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби Андрій Телебан. – За кількістю учасників це наймасштабніший турнір за останні роки. Приємно, що і за якістю спортсменів наші змагання є престижними, адже у Тернопіль приїхали чимало сильних борців. Зокрема своїх кращих спортсменів привезла команда з Угорщини та Румунії. П'ять команд загалом виставила Молдова, яку представляв кишинівський спортінтернат.

Тернопіль на домашньому турнірі представили 67 спортсменів, які є вихованцями дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби та школи вищої спортивної майстерності.

- Тернопілські борці серйозно готувалися до цих змагань, - додає пан Андрій. – Перед турніром ми розраховували на нагороди і нашій команді вдалося вибороти кілька медалей. Зокрема три спортсмени стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Золоті нагороди турніру вдалося вибороти тернополянам Олегу Дикому, Олександру Хруленку та Анатолію Паснаку. Срібними призерами стали Дмитро Мілов, Максим Радик, Ігор Хмілярський, Олександр Суперсон. "Бронза" у активі Василя Чорноуса, Дмитра Скальського та Олександра Красова.

Додамо, що спортсмени виборювали медалі у трьох вікових та 23-х вагових категоріях. Переможців та призерів турніру нагородили Кубками та медалями.

ДОВІДКА

Чемпіони ХVII Всеукраїнського турніру пам'яті Василя Дем'яного: Руслан Стамат (Миколаїв), Павєл Денісенко (Молдова), Імед Худжадзе (Конотоп), Алєксандр Кирліченко (Молдова), Данило Сущенко (Конотоп), Захар Маслак (Конотоп), Нікіта Жишко (Рівне), Анатолій Паснак (Тернопіль), Левенте Лейвої (Угорщина), Беньямін Йугас (Угорщина), Олександр Кот (Бершадь), Олександр Тарновецький (Вінниця), Олег Халілов (Мукачево), Александр Гурулі (Молдова), Корнел Русу (Молдова), Олег Дикий (Тернопіль), Міхай Анаєв (Молдова), Александрін Гуту (Молдова), Артур Кучеряну (Молдова), Олександр Хруленко (Тернопіль).

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин