В Тернополі відбувся традиційний ювілейний турнір з вільної боротьби ім. Б.Сцібайла

категорія: Єдиноборства | дата: 30 11 2017

В Тернополі в спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбувся традиційний ювілейний ХХV-ий Міжнародний меморіал відомого тренера Богдана Степановича Сцібайла, з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2010 років народження. У  змаганнях взяли участь  найсильніші борці України, Польщі, Молдови, Білорусі та Угорщини.

Серед борців з Тернопільщини  призерами турніру стали  - Павло Ільницький 26кг ІІ місце (Тернопіль), Тарас Драбюк 29 кг  ІІІ місце  (Тернопіль), Хомутов Михайло 35 ІІІ місце (Теребовля), Юрков Віктор 38 кг ІІІ місце (Тернопіль),  Беліченко Юрій 47 кг ІІ місце(Тернопіль),  Андрій Антонюк 54 кг ІІ місце (Борщів), Подолянюк Богдан 76 кг ІІІ місце (Тернопіль), Чорний Юрій 76 кг (Теребовля) І місце, Пиріг Назар 85 кг ІІІ місце (Тернопіль). Серед дівчат у ваговій категорії до 24 кг чемпіонкою змагань стала Надія Шимків, друге місце  здобула Олександра Черевака,  а третьою у цій ваговій категорії стала також тернополянка Вікторія Радзюк, у ваговій категорії до 34 кг срібною призеркою стала Вероніув Кондратенко, а її молодша сестра Катерина Кондратенко виборола ІІІ місце у ваговій до 36 кг, також бронзовою призеркою турніру стала тернополянка Аліна Сивак (в.к.46 кг). У ваговій категорії до 49 кг друге місце здобула тернополянка Катерина Вовк, а третьою стала теж учениця тернопільської школи боротьби Юлія Данчак. А у ваговій категорії серед дівчат до 52 кілограмів срібло виборола Богдана Малищик теж з Тернополя.

В номінаціях визначили кращого борця турніру Марку Лаврентія з Молдови, приз за кращу техніу отримав Чекмак Андрій з Кельминців Чернівецької області, "За волю до перемоги" був нагороджений Даніель Будика з Польщі, кращим тренером турніру визнали Сергія Гузіна із Запоріжжя, а кращим суддею турніру був названий Андрій Троць зі Львова.

Організатори турніру Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла "ГалТер’S", Тернопільський обласний осередок Асоціації спортивної боротьби,  Тернопільська обласна федерація вільної боротьби, Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.