Олександр Хруленко здобув "срібло" на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів

категорія: Єдиноборства | дата: 09 11 2017
Олександр Хруленко здобув

Срібну медаль здобув на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів вихованець Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби Олександр Хруленко (учень ЗОШ №24), повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання 1-2 листопада відбувались у Бiлiй Церквi. Виступаючи у ваговій категорії до 85 кілограмів, Олександр переміг у чотирьох сутичках, проте в фіналі йому довелося поступитися першим місцем, - повідомив директор школи Андрій Телебан.

агалом, команду Тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» на змаганнях  у Білій Церкві представляло восьмеро борців. Готували спортсменів до змагань тренери Володимир Лучанко та Анатолій Лосєв.