Збаразькі борці здобули медалі міжнародного турніру — "Кубок козацької слави"

категорія: Єдиноборства | дата: 30 08 2012
Збаразькі борці здобули медалі міжнародного турніру —

У Київській області відбувся ІІІ міжнародний традиційний юнацький турнір з вільної боротьби "Кубок козацької слави" пам’яті Тараса Черненка.

У змаганнях взяли участь 160 учасників із Росії, Білорусії, а також із Донецької, Запорізької, Одеської, Харківської, Київської, Івано-Франківської, Сумської, Чернігівської областей та АР Крим. На представницький турнір запросили багато відомих спортсменів — чемпіонів Європи, світу, олімпійських ігор, які спілкувалися з юними борцями. До слова, змагання проводились надворі. Борівські килими були розстелені на майданчику із штучним покриттям.

Успішно виступили збаразькі борці-вихованці Петра та Євгена Королів. Так, перше місце у ваговій категорії 26 кг виборов Андрій Ткач, а "бронзу" у цій же категорії завоював Андрій Жезняк.

У категорії 42 кг бронзовим призером став Максим Безпалько, а п’яте місце — у Олександра Михальського (категорія 47 кг).