П’ятеро юних борців зі Збаража стали чемпіонами всеукраїнських турнірів

категорія: Єдиноборства | дата: 04 01 2017

Троє юних борців Влад Хариш (вагова категорія 29 кг), Юрій Вовк (38 кг), Олександр Михальський (76 кг) привезли золоті медалі із Всеукраїнського турніру на призи голови міста Теребовлі.

На другому місці — Назар Григоряк (32 кг), а бронзовими призерами стали Богдан Федчишин (29 кг), Юрій Дячук (47 кг), Вадим Крупський (47 кг), Олег Ключка (50 кг).

Вихованці Збаразької РК ДЮСШ також успішно виступили на відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, проведеному у м.Пустомити Львівської області з нагоди Дня Святого Миколая.

Чемпіонами змагань стали Катя Мельник (34 кг) та Антон Семенчук, "срібло" серед молодших юнаків здобули Ілля Вінтонович (24 кг), Назар Васьків (29 кг), Арсен Цар (38 кг), серед старших — Олександр Сенчишин (38 кг). Третє місце у Назара Баньковського (24 кг).

Тренують юних спортсменів Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський, Олег Борисевич.

Джерело: Народне слово